16 C
Maliq
Monday, May 20, 2024
Sponsori ynelesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-9927651473603170" crossorigin="anonymous">

Më të lexuarat

SKÁNDAL/ Eliminimi i Ervinit i párácáktuar? Detaji TRÓNDITES qe nxorri zbùluar...

0
Edhe pse eliminimi i Ervinit ndòdhi të martën, ky lájm u komentua shumë në rrjèt dhe u konsiderua si një lèvízje e qèllimshme prèj...

EMRAT/ E rëndë në Florida, 34-vjeçari shqiptari vret gruan dhe rrëmben...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Clearwater, Florida, ku një 34-vjeçar shqiptar, Renato Muhaj vrau me armë zjarri ish-partneren e tij, Suela Saliaj...

Mjekësi

PRESHI MREKULLIA E DIMRIT !

0
PRESHI MREKULLIA E DIMRIT !   ⬇️E ka origjinen nga Azia Vogel dhe I perket te njejtes familje si qepa dhe hudhra.Preshi ka 95%uje ne perberje…   🌘Pjesa...

Qëndro i lidhur

4,412FansLike
57FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Sport

Lajme nga Bota