Sponsor

Tefik Osmani nuk është më drejtor i Tiranës. Lajmin e bën të ditur vetë ai me një postim në llogarinë e tij në Instagram.

 

“Rrugëtimit tim të mrekullueshëm me KF Tiranën i erdhi fundi. Është ekipi që më dha shumë emocione, sfida dhe mdihem krenar që isha pjesë e këtij klubi të madh.

Sponsori ynë

 

 

Falenderoj familjen Halili, stafin, lojtarët e mrekullueshëm gjatë 3 viteve ku ndamë gëzime dhe lot. Tifozët e mrekullueshëm që mbështesin ekipin e tyre në çdo rast. Jam krenar që m’u dha mundësia të shkruam me modesti emrin tim në këtë klub të madh”, shkruan Osmani.

[the_ad_placement id=”feed”]

Tefik Osmani go away from Kf Tirana
Tefik Osmani status

Osmani largohet në një moment të vështirë për klubin i cili nuk po merr rezultatet e duhura duke qenë shumë larg kreut të tabelës.

Sponsored b
Previous articlePadia e Erion Veliajn ndaj Sali Berishës, GJKKO shpall vendimin
Next articleLajmi i fundit/ Pas kokës, gjendet edhe trupi i dekompozuar! Dyshohet se i përket një dy personave të zhdukur