Policia
Sponsor

Pas zbulimit të një koke të dekompozuar, është gjetur edhe trupi!

Policia ka shtuar forcat në vendin e ngjarjes. Eksepertë dhe mjeku ligjor po kryejnë veprimet e para.

 

Sponsori ynë

Mbetjet kockore të gjetura në fshatin Xarrë në Konispol, dyshohet se i përkasin Leonard Thodhorit ose Fatmir Sulovarit, të cilët rezultojnë të zhdukur prej muajit prill të këtij viti.

 

Koka e dekompozuar u gjet mbrëmjen e së martës (14 nëntor) dhe janë dërguar në Institutin e Policisë Shkencore, për ekzaminime të mëtejshme.

Sponsored b
Previous articleZYRTARE/ Rrufe në qiell të… trazuar, Tefik Osmani largohet nga Tirana
Next articlePogradec/Me probleme mendore dhe i pakontrolluar, bën namin në fshat

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.