Home Aktualitet Zjarr në Komisariatin nr.3 në Tiranë

Zjarr në Komisariatin nr.3 në Tiranë

291
0
Sponsor

Zjarr në Komisariatin nr.3 në Tiranë

Evakuohen të ndaluarit nga dhomat e paraburgimit

Sponsori ynë

 

Personat e ndaluar ne dhomat e paraburgimit ne komisariatin nr.3 te policise ne Tirane u evakuuan me urgjence gjate mesdites, kur nje zjarr perfshiu godinen. Flaket nisen ne katin e dyte te komisariatit, per shkak te nje shkendije elektrike dhe kjo krijoi nje situate emergjente. Ne vendngjarje mberriten zjarrfikesit dhe situata u vu nen kontroll, por personat qe ndodheshin ne dhomat e paraburgimit ishin zhvendosur per ne drejtorine e policise se Tiranes. Sipas njoftimit te policise nuk ka pasur te lenduar, por vetem deme materiale.

Sponsored b
Previous articleMuca rindez shpresat e Tiranes!
Next articleSkëndërbeu – Partizani, tension mes tifozëve, shkaku biletat