Home Aktualitet Video inkurajuese, personazhet VIP i japin zemër Partizanit për kualifikimin

Video inkurajuese, personazhet VIP i japin zemër Partizanit për kualifikimin

212
0
Sponsor

Partizani do të luajë nesër (e enjte) ndeshjen e kthimit ndaj norvegjezëve të Stromsgodset e vlefshme për turin e parë të Europa League. Të kuqtë janë mundur 3-1 në ndeshjen e parë dhe tashmë do t’ju duhet një rezultat i i thellë për të arritur kualifikimin. Ambienti i kuq duket mjaft entuziast dhe lojtarët së bashku me drejtuesin janë të motivuar në maksimum për një përmbysje të madhe. Për t’u dhënë akoma më shumë zemër futbollistëve, klubi ka publikuar edhe një video fantastike ku personazhe VIP të artit dhe politikës shqiptare shprehin besimin e tyre se ekipi do të arrijë kualifikimin.
Për më tepër ndiqni videon:

Sponsored b
Previous articleFatjon Sefa, alternativë për Tiranën
Next articleZyrtare/ Shqipëria merr 3 pikët në CAS