Home Aktualitet Fatjon Sefa, alternativë për Tiranën

Fatjon Sefa, alternativë për Tiranën

278
0
Sponsor

Sulmuesi shtatlartë është një emër që ka dhënë shumë në futbollin shqiptar dhe ka eksperiencë të mjaftueshme për të luajtur edhe në një ekip me pretendime si Tirana. Fajton Sefa është një nga alternativat që bardheblutë e kanë në konsideratë për ta afruar në repartin e avancuar. Drejtuesit e ekipit janë duke punuar për alternativat e shumta që ka për repartin e avancuar, ndërkohë që së fundmi është Sulmuesi shtuar edhe emri i sulmuesit që e mbylli sezonin me Skënderbeun

Sponsored b
Previous articleUdhëzimi i Profetit për trajtimin e sëmundjeve të zemrës
Next articleVideo inkurajuese, personazhet VIP i japin zemër Partizanit për kualifikimin