Home Aktualitet Vajza e tij humbi jetën në lule të rinisë pas një aksidenti...

Vajza e tij humbi jetën në lule të rinisë pas një aksidenti në Maqedoninë e Veriut, familja e Vangjel Tavos hap dyert e mortit

570
0
Sponsor

Familja e ish-nënkryetarit të Kuvendit, Vangjel Tavos, ka hapur dyert e mortit pas një tragjedia te rëndë, ku vajza e tij ka humbur jetën pas një aksidenti.

 

Sponsori ynë

Mësohet se Eva, rreth 24 vjeçe, ka ndërruar jetë pas një aksidenti të rëndë në Maqedoninë e Veriut, ku edhe pse u transportua në spital, nuk mundi t’u mbijetojë plagëve.

Ishte vetë Vangjel Tavo i cili njoftoi lajmin e hidhur në një postim të bërë në Facebook.

 

“Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time. Vajza ime e madhe Eva u nda nga jeta në kulmin e rinisë, në moshën më të bukur, siç ishte edhe vetë ajo. Varrimi bëhet ditën e enjte, datë 30 nëntor, ora 11:00 në Jorgucat, Gjirokastër”, shkuan ai.

Sponsored b
Previous articleU nda nga jeta ditën e sotme, Vllaznia nderon aktorin Zef Deda
Next articleTë dielën kundër morrave dhe ekipit më të fëlliqur”, Tirona Fanatics ndez derbin: Në fushë ka 3 rezultate, në tribunë vetëm fitore