Home Aktualitet UEFA publikon datat dhe oraret e ndeshjes, ja kur luan Shqipëria në...

UEFA publikon datat dhe oraret e ndeshjes, ja kur luan Shqipëria në Ligën e Kombeve

215
0
Sponsor

Kombëtarja shqiptare mësoi ditën e sotme kundërshtarët me të cilët do të përballet në Ligën e Kombeve.

Nderkohe, më vonë UEFA ka përcaktuar edhe datat kur kuqezinjtë do të zbresin në fushë.

Sponsori ynë

Të besuarit e Panucci-t ndodhen në grupin e parë të Ligës C dhe do të përballen me Skocinë dhe Izraelin.

[the_ad id=”1151″]Në ndeshjen e parë kuqezinjtë do të sfidojnë Izraelin më 7 shtator në orën 20:45.

Pas tre ditësh kombëtarja do të udhëtojë drejt Skocisë (10 shtator).

Në 14 tetor do të luajmë sërish në transfertë kundër Izraelit.

Dhe aventura në Ligën e Kombeve mbyllet me ndeshjen ndaj Skocisë në 17 nëntor në orën 20:45/ EDS/

[the_ad id=”1150″]

Sponsored b
Previous articleKujdes! Edhe cigarja elektronike është e rrezikshme
Next articleProtesta e Opozites! Euronews: Mijera shqiptare kerkojne doreheqjen e Edi Rames!