Home Aktualitet U vra në bulevard, PS heq nga puna gruan e Ziver Veizit

U vra në bulevard, PS heq nga puna gruan e Ziver Veizit

741
0
Sponsor

19 qershor 2015 – Hiqet nga puna në Ndërmarrjen e Pastrimit të Bashkisë së Fierit gruaja e një prej viktimave të 21 janarit.
Bashkëshortja e Ziver Veizit, i cili la jetimë dy fëmijë, ka mbetur sot pa punë dhe pa përkrahje. Këtë fakt e bën të ditur ish-deputeti socialist, Albert Çaçi, i cili sot kandidon për Bashkinë e Fierit. Ai tha sot në një deklaratë se, ka pasur një telefonatë nga bashkëshortja dhe vajza e Ziver Veizit, socialistit të vrarë më 21 janar. Sipas tij, mazhoranca e sotme e ka harruar ngjarjen e rëndë, të ndodhur në bulevard. Ndërsa sot, heqin dhe kryefamiljaren nga puna.

 

Sponsori ynë
Sponsored b
Previous articlePanik te Partizani, Raçiç humb ndjenjat në stërvitje
Next article“Zgjedhjet”, Donald Lu: Ju takon juve të refuzoni kriminelët