Home Sport Futboll Tërmet te Partizani/ Lojtari më i mirë braktis ekipin

Tërmet te Partizani/ Lojtari më i mirë braktis ekipin

600
0
Sponsor

Agustin Torrasa firmosi me të kuqtë vetëm për të marrë pjesë në ndeshjet e Europës, por duket se marrëdhëniet kanë marrë fund para kohe mes palëve.

Mësohet se te Partizani paguan 10 mijë euro për ta pasur pjesë në ndeshjet e Europa League, megjithatë argjentinasi tregon për “newsport.al” se do të largohet brenda pak ditësh.

Sponsori ynë

“Do të largohem në Argjentinë për arsye familjare. Për momentin nuk kam akord me asnjë klub tjetër”, ka shkruar Agustin Torrasa gjatë shkëmbimeve të mesazheve me gazetarin e “newsport.al”.

E vërteta është se ai do të udhëtojë edhe këtë ndeshje me “demat” drejt Sllovakisë, por që pas saj ai do të udhëtojë drejt Argjentinës dhe nuk dihet nëse do të rikthehet në Shqipëri. Pistat janë të shumta për firmën e radhës me ndonjë klub shqiptar, por kosto është shumë e lartë për të.

The post Tërmet te Partizani/ Lojtari më i mirë braktis ekipin appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleDeri në fund të botës për të gjetur një portier
Next articleE pabesueshme: Andi Lila ka mbetur shtatzanë?!