Home Sport Futboll Deri në fund të botës për të gjetur një portier

Deri në fund të botës për të gjetur një portier

604
0
Sponsor

E përditshmja sportive Sport Ekspres lajmëroi në numrin e sotëm për ardhjen e algjerianit me pasaportë kanadeze, Haidar Al Shaibani, i cili pritet të provohet nga klubi i Flamurtarit përpara se ti besohen dorezat e portës vlonjate.

Lojtari në fjalë është 32 vjec dhe ka një karrierë të gjatë në kategoritë e ulëta franceze por pa arritur asnjëherë në nivele të larta./Minuta90.com/

Sponsori ynë

The post Deri në fund të botës për të gjetur një portier appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleKlubi 9 herë kampion nga Anglia do lojtarin e Kombëtares
Next articleTërmet te Partizani/ Lojtari më i mirë braktis ekipin