Home Sport Futboll E pabesueshme: Andi Lila ka mbetur shtatzanë?!

E pabesueshme: Andi Lila ka mbetur shtatzanë?!

619
0
Sponsor

Lojtari i kombëtares shqiptare Andi Lila ka qenë një nga protagonistët kryesorë të këtij Europiani.

Jo vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj përgjithësisht Andi Lila është reagues. Këtë herë ka postuar një tjetër foto provokuese në Instagram, ku gjatë festimeve pas ndeshjes me Rumaninë barku i Lilës duket i fryrë.

Sponsori ynë

Nuk ka qenë prej shtatzënisë jo, Lila ka futur topin poshtë fanellës. Në foto ka qenë i shoqëruar edhe nga Migjen Basha dhe vajza e tij. Duket se Lila është i lumtur me praninë e vajzës së vogël, ndoshta po projekton një tjetër fëmijë në familjen e tij./Newsport.al/

lila

The post E pabesueshme: Andi Lila ka mbetur shtatzanë?! appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleTërmet te Partizani/ Lojtari më i mirë braktis ekipin
Next articleVOA zbardh opinionin e “Venecias”