Home Aktualitet Temperaturat rriten, por pasditja sot sjell shira

Temperaturat rriten, por pasditja sot sjell shira

525
0
Sponsor

Vijon paraditja me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë vendin, por pasditja fuqizon vranësirat e sidomos në zonat malore dhe pjesërisht në zonat qendrore, ku priten rrebeshe shiu afatshkurtra

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes, por tjetër rritje sjell mesdita, sipas Meteoalb, duke shënuar maksimalisht 38 gradë Celsius.

Sponsori ynë
Sponsored b
Previous articleTirana nuk di të ndalet, gjen edhe “bomberin”
Next articleNuk ka më pushime, Partizani i rikthehet përgatitjeve për sezonin e ri