Home Aktualitet SKÁNDAL/ Eliminimi i Ervinit i párácáktuar? Detaji TRÓNDITES qe nxorri zbùluar TCH

SKÁNDAL/ Eliminimi i Ervinit i párácáktuar? Detaji TRÓNDITES qe nxorri zbùluar TCH

595
0
Sponsor

Edhe pse eliminimi i Ervinit ndòdhi të martën, ky lájm u komentua shumë në rrjèt dhe u konsiderua si një lèvízje e qèllimshme prèj prodùksionit.

Ndonëse Ervini nuk ka bërë ‘zhurmë’ brènda shtëpisë, ai ka patur gjíthnjë një

Sponsori ynë

 

márrëdhënie shumë të mirë dhe ka qenë përherë personi që është dashur prèj të gjíthë shtëpisë ku

 

kjo gjë u vërtetua dhe nga reagimi që ata patën në momentin që u lexua zarfi nga prodùksioni, ku dalja e Ervinit tingëlloi pak kèq për to.

 

Por dhe nga shumë sondazhe të zhvilluara lídhùr me eliminimin e banorëve të nominuar,

rrezíku për të dal Ervini ishte tepër i ùlët

 

Sponsored b
Previous articleEMRAT/ E rëndë në Florida, 34-vjeçari shqiptari vret gruan dhe rrëmben vajzën
Next articleShi milionash për Egnatian, asnjë ekip më parë nuk kishte fituar më shumë para nga FSHF në vetëm dy javë