Home Aktualitet EMRAT/ E rëndë në Florida, 34-vjeçari shqiptari vret gruan dhe rrëmben vajzën

EMRAT/ E rëndë në Florida, 34-vjeçari shqiptari vret gruan dhe rrëmben vajzën

725
0
Sponsor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Clearwater, Florida, ku një 34-vjeçar shqiptar, Renato Muhaj vrau me armë zjarri ish-partneren e tij, Suela Saliaj dhe më pas rrëmbeu vajën e tyre 8 vjeçe.

 

Sponsori ynë

Mediat amerikane shkruajnë se Muhaj ka goditur të dy prindërit e tij dhe u ka marrë celularët në mënyrë që ata të mos telefononin policinë. Kur kanë hyrë në banesën e Muhajt, oficerët kanë gjetur të vdekur nënën e vajzës së tij Suela Saliajn. Por asnjë shenjë të 8-vjeçares, Alesia Muhaj e cila ishte rrëmbyer nga i ati

Policia e gjeti 8-vjeçaren brenda pak orësh dhe e dërgoi tek familjarët e saj, ndërsa Muhaj u arrestua dhe u dërgua në paraburgim.

Sponsored b
Previous articlePogradec/ Dëgjesa që u kthye në protestë. Banorët e Gurasit: Kryetari mos të bëj gaf të na sjelli plehra. Plas sherri!
Next articleSKÁNDAL/ Eliminimi i Ervinit i párácáktuar? Detaji TRÓNDITES qe nxorri zbùluar TCH