Home Aktualitet Policia jep detaje shokuese për eshtrat e gjetura në Sarandë: Trupi i...

Policia jep detaje shokuese për eshtrat e gjetura në Sarandë: Trupi i pajetë u copëtua nga….

121
0
Aksident
Sponsor

Policia e Sarandës dha detaje të tjera rreth eshtrave të gjetur një ditë më parë në Sarandë. Viktima është 51-vjeçar nga Elbasani, i cili punonte si bari në fshatin Xarrë, i cili sipas policisë ka humbur jetën nga shkaqe natyrale dhe se trupi i tij i gjetur i ndarë është copëtuar nga kafshë të egra.

 

Sponsori ynë

Njoftimi:

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë ditën e djeshme, për gjetjen e mbetjeve kockore humane, në proces dekompozimi, pranë varrezave të fshatit Xarrë, informojmë se specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë kanë vijuar kontrollet në zonë dhe veprimet hetimore për këtë rast. Si rezultat, është bërë e mundur gjetja e trupit të cilit i përkisnin mbetjet kockore dhe identifikimi i kufomës, shtetasit A. J., 51 vjeç, banues në Elbasan. Nga hetimet e deritanishme të kryera nga grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Sarandë, dyshohet se ky shtetas (i punësuar çoban në fshatin Xarrë) ka humbur jetën për shkaqe natyrale dhe se trupi i tij i pajetë është copëtuar nga kafshët e egra. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

Sponsored b
Previous articleTrupi i Dwamenës niset drejt Ganës
Next articleZYRTARE/ Vllaznia plas ‘bombën’, shkarkon Plorin dhe vendos si drejtor Tefik Osmanin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.