Home Aktualitet PARALAJMËRON XHENSILA MYRTEZAJ, JA ÇKA E PRET LUIZ EJLLIN PASI TË DAL...

PARALAJMËRON XHENSILA MYRTEZAJ, JA ÇKA E PRET LUIZ EJLLIN PASI TË DAL NGA BBVIP….

965
0
Xhensila Myrtezaj
Sponsor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së fundmi një intervistë për “E diell”. Mes shumë gjërash, ajo është pyetur nga moderatoret Beniada Nishani dhe Argjira Spanca për Luiz Ejllin. Artistja thotë se së bashku me partnerin e saj, Bes Kallakun, janë në mbështetje të banorit me te ndjekur te ketij edicioni të Big Brother VIP Albania i cili dhe ka marr edhe zemrat e te famshmeve shqiptar.

“Ta marrim kështu, super këngëtar është, ka një karrierë të mëparshme goxha të mirëfilltë, fitues i ‘Etheve të së Premtes’ pak a shumë kemi një rrugëtim të njëjtë edhe pse unë nuk i fitova ‘Ethet’, pjesëmarrës në Eurovision, këngë shumë të suksesshme kështu që pse jo, po të jetë një këngë e duhur”, u shpreh ajo.

Sponsori ynë
Xhensila Myrtezaj

 

Sponsored b
Previous article“Je bërë shumë e bukur”, Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet xheloze: Boll tani…
Next articleEMRI| Përplasi me ‘Hummer’ dhe kanosi 39-vjeçarin, arrestohet i “forti” në Pogradec