Home Aktualitet “Je bërë shumë e bukur”, Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet...

“Je bërë shumë e bukur”, Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet xheloze: Boll tani…

967
0
Sponsor

Pas mbarimit të spektaklit, banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të darkuar.

Luizi i tha Teas se ajo ishte bërë shumë e bukur në “Prime”. Sipas tij, kjo ishte hera e parë që ajo ishte rregulluar aq bukur, duke shtuar se make-upi i shkon shumë.

Sponsori ynë

Tea e falenderoi dhe i tha që ky nuk është look-u i saj i preferuar, por i pranoi komplimentet.

Pasi e komplimentoi disa herë, Kiara e cila ishte e pranishme në oborr, shfaqi shenja xhelozie. Ajo i kërkoi Luizit që të mos i bëjë më komplimente.

Sponsored b
Previous articleDea: Luizi është trembur nga mua, ka frikë nga unë
Next articlePARALAJMËRON XHENSILA MYRTEZAJ, JA ÇKA E PRET LUIZ EJLLIN PASI TË DAL NGA BBVIP….