Home Aktualitet Modriç “shuplakë” Interit, shumë pranë rinovimit me Realin për një rrogë faraonike

Modriç “shuplakë” Interit, shumë pranë rinovimit me Realin për një rrogë faraonike

896
0
Sponsor

Luka Modriç me shumë gjasa nuk do të largohet nga reali i Madridit as në këtë merkato vere. Mesfushori kroat është shumë pranë rinovimit me “Galaktikët” dhe qëndrimi i tij në “Bernabu” është thuajse i sigurt.

Sponsori ynë

31-vjeçari do të nënshkruajë edhe për 2 vite të tjera sipas medieve spanjolle. Të njëjta burime, kanë zbuluar edhe rrogën vjetore që Modriç do të përfitojë në kryeqytetin spanjill.

Plot 14 milionë euro do të jenë përfitimet e kroatit në sezon, duke u bërë një nga lojtarët më të paguar te “Los Blancos” dhe në La Liga./Veronik Istrefaj – vipsport.al/

 

Sponsored b
Previous articleMilani shet edhe talentin e mesfushës, por me një “kleçkë”
Next articleA duhet të blejmë syze mjekësore për fëmijët për shkak të tabletëve dhe pajisjeve elektronike?