Home Aktualitet Dea: Luizi është trembur nga mua, ka frikë nga unë

Dea: Luizi është trembur nga mua, ka frikë nga unë

912
0
Sponsor

Zgjedhja që bëri Dea Mishel mbrëmë duke çuar në televotim Luizin, Kiarën dhe Efin, shkaktoi shumë tension. Madje në një moment Arbana u desh të qetësonte Luizin, i cili humbi kontrollin dhe nisi të kërcënonte Dean. Kjo e fundit ditën e sotme i është shprehur banorëve se Luizi e ka frikë atë.

Sponsori ynë

Sipas Deas, Luizi ngrin kur sheh atë dhe është trembur pasi kur e sulmon nuk e nxjerr dot nga vetja.

Dea: Ai është trembur nga mua. Ai ka frikë nga unë sepse unë jam shumë e ftohtë. Dje e humbi fare me mua. Fakti që ai mua s’më nxjerr dot nga vetja e tremb shumë. Ai sado të më sulmojë mua, ai ngrin.

Sponsored b
Previous articleBordi i transparencës publikon çmimet e reja, rritet ndjeshëm nafta
Next article“Je bërë shumë e bukur”, Luizi i bën komplimente Teas, Kiara bëhet xheloze: Boll tani…