Home Aktualitet FOTO/ “E dua kombëtaren me gjithë zemër”, Broja: Qarkullojnë shumë të pavërteta

FOTO/ “E dua kombëtaren me gjithë zemër”, Broja: Qarkullojnë shumë të pavërteta

510
0
Sponsor

Armando Broja reagon në rrjetet sociale teksa thekson se nuk ka asnjë përçarje mes tij dhe kombëtares ashtu siç është pretenduar së fundmi në media. Sulmuesi thekson se mungesa e tij te kuqezinjtë vjen vetëm si pas

Ndër të tjera, Broja shprehet se ai dhe trajneri Sylvinho e respektojnë njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungoi një falenderim i lojtarit të Chelseat për kualifikimin në Europianin e vitit 2024 që zhvillohet verën e ardhshme në Gjermani.

Sponsori ynë

Reagimi i Brojës

 

Sponsored b
Previous articleZYRTARE/ Vllaznia plas ‘bombën’, shkarkon Plorin dhe vendos si drejtor Tefik Osmanin
Next articleUEFA ndryshon rregullat për numrin e lojtarëve që thirren në Europian, sa rrezikon Armando Broja dhe Marash Kumbulla?