Home Aktualitet Dortmundi duhet ta shes Hummelsin

Dortmundi duhet ta shes Hummelsin

736
0
Sponsor
lotar matheus

Legjenda gjermane e futbollit, Lothar Matthaus ka thënë se nëse Manchester United do të ofrojë një shumë prej 50 milionë euro, atëherë Borussia Dortmund duhet ta shes mbrojtësin Mats Hummles.

“Nëse Manchster United ofron rreth 40-50 milionë euro për Hummelsin, atëherë klubi gjerman duhet ta pranojë”, tha Hummels.

Sponsori ynë

Në anën tjetër mbrojtësi Hummels ka bërë më dije së shumë shpejtë do të zbulojë të ardhmen e tij. ai vazhdon të jetë preferenca kryesore e trajnerit Luis Van Gaal për repartin e mbrojtjes.

Sponsored b
Previous articleBSH i kërkon kthimin e lekëve të akuzuarve për vjedhjen e thesarit
Next article“Incidente” në Uashington, fiken dritat në Shtëpinë e Bardhë dhe në Departamentin e Shtetit