Home Aktualitet Aksident tragjik te Oxhaku, dy të rinj humbin jetën, Ambulanca vjen pas...

Aksident tragjik te Oxhaku, dy të rinj humbin jetën, Ambulanca vjen pas 30 min!

741
0
Sponsor

Një aksident tragjik ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë.

Dy të rinj kanë humbur jetën, pasi drejtuesi i një motoçiklete, humbi kontrollin e mjetit i cili ka rreshqitur duke perplasur te dy  te rinjte ne asfalt!

Sponsori ynë

Duhet te theksohet qe ambulanca nuk ka mberritur  per te marre pesonin e dyte i cili ishte gjalle per rreth 30 minuta dhe eshte shoqeruar me makine te rastit duke pasur parasysh qe vendngjarja eshte me pak se nje kilometer nga QSUT!

Dy të rinjtë Geron Alla 18 vjec dhe Elton Lici 23 vjec

Aksidenti fatal ka ndodhur pranë zonës së Oxhakut ku dy te rinjte sapo kishin dale nga xhamia  Xhura per te falur  namazin e xhumase!

Sponsored b
Previous articlePartizani me 1 mijë tifozë drejt Korçës
Next articleHaxhinasto inspekton aksin Lin- Pogradec: Punimet mbyllen brenda afatit