Home Aktualitet Aksident në aksin Korçë-Pogradec, vdes një person

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, vdes një person

256
0
Sponsor

Një aksident rrugor është verifikuar pasditen e së shtunës në aksin Korçë-Pogradec, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i një motori.

Burime policore lokele bëjnë të ditur se personi në fjalë duke ecur me shpejtësi është përplasur me një kamion të tonazhit të rëndë.

Sponsori ynë

Sipas burimeve, shtetasi Bledar Dushku në momentin e përplasjes po udhëtonte pa kaskën mbrojtëse dhe për rrjedhojë ka marrë lëndime të rënda.

Ai është dërguar në spitalin më të afërt, ku pas disa momentesh agoni ka ndërruar jetë. Burimet shtojnë se aksidenti ndodhi në fshatin Zervaskë.

Sponsored b
Previous articleMuça me skemë 4-3-3, japonezi Fukui në krah
Next articleKruja është shumë pranë rikthimit te Vllaznia