Home Aktualitet Sherri banal dhe përgjakja e Komisariatit nr.3/ Autori i ri në polici,...

Sherri banal dhe përgjakja e Komisariatit nr.3/ Autori i ri në polici, viktima 20 vjet efektiv

720
0
Sponsor

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme nê ambientet e Komisariatit nr.3 në kryeqytet. Pas një sherri për motive banale, efektivi Ludian Zaimi ka qëlluar me armën e shërbimit kolegun e tij Çaush Saliasi. Ky i fundit humbi jetën sapo u transportua në spital pasi nuk mund të mbijetonte prej plagëve të marra

 

Sponsori ynë

 

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se viktima kishte 20 vite në radhët e policisë ndërsa autori prej një viti e gjysmë iu ishte bashkuar forcave të policisë. Efektivi Ludian Zaimi është ndaluar në ambientet e Komisariatit dhe pritet marrja në pyetje e tij për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Sponsored b
Previous article“Kërkojme mirëkuptimin tuaj..” Pas bllokimit totalisht te kryeqytetit, qeveria ka nje kërkesë tjetër per qytetaret dhe për biznesin..
Next articleRikthehet karantina e detyrueshme!