Home Aktualitet Rrjeti shfrenon fantazinë me meme, kush i drejton ultrasit holandezë në Tiranë

Rrjeti shfrenon fantazinë me meme, kush i drejton ultrasit holandezë në Tiranë

667
0
Sponsor
Gjatë mbrëmjes së djeshme Tirana u pushtua nga dhuna për shkak të përplasjes së tifozerive të Romës dhe Feyenoordit me njëri-tjetrin dhe më pas me policinë.

Deri në orët e para të mëngjesit të së mërkurës policia e pati të vështirë të vinte situatën nënkontroll, ndërsa 80 tifozë të dhunshëm janë kthyer në Itali.

 

Sponsori ynë

 

Por situata e krijuar në vendin tonë, nuk mund të anashkalohej nga faqet e meme-ve, të cilët kanë ironizuar situatën në kryeqytet duke përdorur edhe foto të politikanëve shqiptarë.

 

 

 

 

Sponsored b
Previous articleMinistri i jashtëm grek kërcënon Shqipërinë nëse ngre çështjen çame
Next articleNjë tjetër ‘arritje’ e policisë së Korçës/ Kapet taksisti pa licencë