Home Sport Futboll Rei Manaj në Serinë B

Rei Manaj në Serinë B

212
0
Sponsor

Interi i pagoi dje Cremonese-s 500 mijë euro për të siguruar plotësisht shërbimet e Rey Manaj-t. Por ky i fundit duket se nuk do të qëndrojë shumë në Milano.

Sipas mediave italiane Manaj do të rinovojë kontratën (e reja skadon në 2020-ën) me Interin dhe më pas do të huazohet diku tjetër.

Sponsori ynë

Thuhet se shqiptari mund të përfundojë në Serie B aty ku e kërkojnë skuadra si Cesena, Spal dhe Benevento.

The post Rei Manaj në Serinë B appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleXhaka, nga më i miri, te penalltia e humbur që eleminoi Zvicrën (VIDEO)
Next articleVazhdojnë punimet në “Qemal Stafa”, ja ç’po ndodh me stadumin