Home Aktualitet Ministri Peleshi: Bëhuni pjesë e Qendrës së Inovacionit, ja paga  

Ministri Peleshi: Bëhuni pjesë e Qendrës së Inovacionit, ja paga  

219
0
Sponsor

11 vende të reja pune, të shpërblyera me nivelin më të lartë të pagave, janë të lira në Qendrën e Inovacionit të Sigurisë dhe Mbrojtjes. Thirrja është e hapur për të gjithë të interesuarit, ekspertë të fushave të ndryshme.

Aplikoni deri më 4 janar 2024, për t’u bërë pjesë e një prej institucioneve më të reja, që synon zhvillimin e teknologjive bashkëkohore, për zgjidhje të avancuara të problemeve në shumë fusha.

Sponsori ynë

Sipas informacioneve që kolibri.al ka siguruar çdo vend pune nga 11 vakancat ka një pagë prej 200 mijë të reja all, duke ofruar kështu një pagë ndër më të mirat për aplikantët.

Informacionin e detajuar e gjeni në linkun e mëposhtëm:

https://www.mod.gov.al/newsroom/njoftime

The post Ministri Peleshi: Bëhuni pjesë e Qendrës së Inovacionit, ja paga   appeared first on Kolibri.

Sponsored b
Previous articleKapshticë/ Shqiptarët po torturohen në kufi
Next articleZbulimi tronditës i BBC, një nga themeluesit e kishave ungjillore dyshohet se ka torturuar dhe abuzuar seksualisht me dhjetëra besimtarë