Home Aktualitet Kapshticë/ Shqiptarët po torturohen në kufi

Kapshticë/ Shqiptarët po torturohen në kufi

537
0
Sponsor

Kjo është pamja me rradhë kilomentrike të mjeteve me shqiptarë që presin në tokën greke për të hyrë në vendin tonë për festa.

Radha kalon gati 1 km ndërkohë që presin të kalojnë doganën greke dhe më pas atë shqiptare. Mësohet se shkak është numri i pakët i sporteleve që punon pala greke me 3 të tilla ndërkohë që fluksi është i madh.

Sponsori ynë

 

Sponsored b
Previous articleGrekët i kthehen “avazit të vjetër”, torturohen shqiptarët në doganë
Next articleMinistri Peleshi: Bëhuni pjesë e Qendrës së Inovacionit, ja paga