Home Aktualitet Mbyllet cikli i Skënderbeut, ja pas sa vitesh korçarët rikthehen në Kategorinë...

Mbyllet cikli i Skënderbeut, ja pas sa vitesh korçarët rikthehen në Kategorinë e Parë

348
0

Pas 13-vitesh në elitë dhe mes sukseseve të njëpasnjëshme, mbyllet këtu cikli i Skënderbeut në Superiore. Pas barazimit ndaj Dinamos, skuadra korçare, ka prerë përfundimisht “biletën” për në Kategorinë e Parë

Hera e fundit që bardhekuqtë nuk ishin pjesë e elitës, ishte sezoni 2008-2009. Korçarët do të tentojnë të rikthehen më të fortë se kurrë, duke filluar nga sezoni i ardhshëm.

Cila ka qenë përbërja e lojtarëve të Skënderbeut në sezonin 2008-2009 kur militonin në Kategorinë e Parë:

Previous article“Fluturoi në ajër” çiftin me foshnje/ Ajas Sulejmani nën efektin e lëndëve narkotike
Next articleElsa Lila lirohet nga burgu, daja avokat: Jam kthyer sot nga Italia, më vjen turp që ..