Home Aktualitet Masakër në Vlorë, dyshohet për 8 të vdekur nga një përplasje me...

Masakër në Vlorë, dyshohet për 8 të vdekur nga një përplasje me armë zjarri

765
0
Sponsor

Një ngjarje e rëndë raportohet nga fshati Resulaj në Selenicë të Vlorës ku nga të shtënat me armë zjarri raportohet se kanë mbetur të vdekur 8 persona.

Sponsori ynë

VLORE – Një ngjarje e rëndë raportohet nga fshati Resulaj në Selenicë të Vlorës ku nga të shtënat me armë zjarri dyshohet se kanë mbetur të vdekur 8 persona. Policioa ka dhënë detajet e para për ngjarjen duke deklaruar se autori i kësaj ngjarje është një 24-vjeçar.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur RENEA, FNSH dhe DELTA FORCE. Autori është ende në gjendje të lirë, ndërkohë që vijojnë kontrollet nga toka, ajri dhe deti.

Paraprakisht mësohet se shkak për ngjarjen ka qenë një konflikt i cili ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve të zjarrit.

Sponsored b
Previous articleIkën i nxehti afrikan! Ja me sa gradë do të ulen temperaturat nesër
Next articleI ftohtë dhe ironik/ “Më arrestuat shumë vonë”, zbardhet dëshmia e monstrës së Selenicës