Home Aktualitet Lëkundje tërmeti në Fier dhe Vlorë

Lëkundje tërmeti në Fier dhe Vlorë

687
0
Sponsor

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë pak më parë në zonë e Vlorës dhe të Fierit. Mësohet se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.3 e shkallës rihter.

Sponsori ynë

Lëkundjet janë ndjerë pak sekonda dhe shumë të lehta. Ka pasur raportime edhe nga qytetarët për lëkundjen e tërmetit.

 

Sponsored b
Previous article‘Fotografohet shpella nëntokësore e alienëve në Mars’
Next articleHepatiti akut misterioz tek fëmijët: gjendet shkaku, përditësimet e fundit