Home Aktualitet Lajmi i fundit/FSHF ndryshon stadiumin e Superkupës, ja data dhe orari!

Lajmi i fundit/FSHF ndryshon stadiumin e Superkupës, ja data dhe orari!

509
0
Sponsor

Tashmë është zyratre. Ndeshja e Superkupës së Shqipërisë mes Kukësit kampion dhe Tiranës fituese të Kupës, nuk do të luhet në stadiumin “Elbasan Arena”, siç ishte parashikuar. FSHF vendosi që kjo ndeshje të luhet më 6 shtator, në stadiumin “Selman Stërmasi”, në orën 19:00.

Federata ka pranuar kerkesën e të dy klubeve, që ndeshja në fjalë të spostohet në “Selman Stërmasi”.

Sponsori ynë
Sponsored b
Previous articleBerisha: Nëse Basha humb, në korrik zgjidhet kreu i ri i PD-së
Next articleKujdes! Edhe cigarja elektronike është e rrezikshme