Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Një punonjës me koronavirus në Kadastrën e Korcës, mbyllet...

LAJM I FUNDIT/ Një punonjës me koronavirus në Kadastrën e Korcës, mbyllet institucioni

321
0
Sponsor

Në qytetin e Korcës ka rezultuar pozitiv me koronavirus një punonjës i Kadastrës, duke alarmuar gjithë institucionin.

 

Sponsori ynë

Mësohet se pas këtij rasti Kadastra është mbyllur ndërsa stafi është vetëkarantinuar.

“Caushlia.com” mëson se pas analizave të kryera në gjurmimin e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid-19, pak ditë më parë ka rezultuar pozitive dhe një punonjëse e drejtorisë së Agjencisë së Kadastrës Korcë.

 

Sponsored b
Previous articleEUREKA!/ Anti-Corona gjendet në Irak? Mediat e Bagdatit: Gati për tre javë dhe falas
Next articleKorçë/ Edhe 11 raste te reja me Covid-19