Home Aktualitet Korçë/25 vjeçarja me Range Rover dhe pa patentë, prangoset

Korçë/25 vjeçarja me Range Rover dhe pa patentë, prangoset

487
0
Sponsor

Një 25 vjeçare është ndaluar dhe arrestuar nga policia ditën e sotme, pasi ka qenë duke drejtuar një automjet pa pasur leje drejtimi.

 

Njoftimi i policisë;

Sponsori ynë

 

DVP Korçë/Vihen në pranga 1 shtetase për veprën penale të drejtimit të automjetit pa leje drejtimi

 

Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban të DVP Korçë arrestuan në flagrancë shtetasen K. J., 25 vjeçe, banuese në Korçë, pasi u kap duke drejtuar automjetin tip “Range Rover”, pa leje drejtimi.

 

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Korçë, për veprime të mëtejshme.

Sponsored b
Previous articleSylvinho fantastik, kalon De Biasin dhe shkruan historinë me kombëtaren shqiptare (STATISTIKAT)
Next articleNdarja nga jeta e aktorit të humorit, reagon për herë të parë djali i tij, Julian Deda!