Home Sport Futboll Ilda dhe Shaqiri në lidhje, ja çfarë bënë kur ishin të dy...

Ilda dhe Shaqiri në lidhje, ja çfarë bënë kur ishin të dy në Milano

749
0
Sponsor

Gazetarja më seksi shqiptare, Ilda Bejleri, ka mohuar edhe një herë spekulimet se ka pasur lidhje me yllin e Stoke Cityt, Xherdan Shaqirin

Ilda Bejleri, modelja dhe gazetarja më seksi shqiptare, ka folur edhe një herë për spekulimet se ka qenë në lidhje me Xherdan Shaqirin.

Ajo, në një intervistë për emisionin ‘Zona e Lirë’ në televizionin Klan, ka mohuar se ka qenë në lidhje me yllin e Stoke Ctyt, përcjell Express.

Sponsori ynë

“Digitalb bëri një dokumentar për Xherdan Shaqirin dhe kjo ishte e gjitha. Në darkë me Shaqirin kemi qenë i gjithë stafi, dhe darkon e ka paguar Digitalb’, ka deklaruar Bejleri. /Express/

Foto

The post Ilda dhe Shaqiri në lidhje, ja çfarë bënë kur ishin të dy në Milano appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleSadiku nuk ia var Olta Gixharit, ja çfarë bën ajo
Next articleKlubi 9 herë kampion nga Anglia do lojtarin e Kombëtares