Home Aktualitet FOTO/ Aksident me një të plagosur, përplasen dy makina në aksin Pogradec-...

FOTO/ Aksident me një të plagosur, përplasen dy makina në aksin Pogradec- Korçë

246
0
Sponsor

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Pogradec- Korçë pranë fshatit Vashtëmi. Në aksident u përfshinë dy mjete tip “Benz” dhe për pasojë u dëmtua një nga pasagjerët që udhëtonte në një nga mjetet e mësipërme.

Sponsori ynë

I lënduari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, u dërgua me njëherë në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Sponsored b
Previous articleTirana bën realitet nismën origjinale publikon çmimet e aboneve sezonale
Next articlePandeli Majko është i kërcënuar nga shërbimet sekrete iraniane