Home Aktualitet Formacionet zyrtare të Karabak-Kukësi/ Azerët zbresin në fushë me “peshat e rënda”

Formacionet zyrtare të Karabak-Kukësi/ Azerët zbresin në fushë me “peshat e rënda”

684
0
Sponsor

Pas pak nis në Azerbajxhan ndeshja e kthimit në Champions me Karabakut dhe Kukësit. Trajnerët Gurbanov dhe Cungu kanë bërë përzgjedhjet e tyre për këtë ndeshje dhe bie në sy fakti se azerët kanë ndryshime në krahasim me ndeshjen e parë.

Sponsori ynë

Luajnë nga minuta e parë Emegara dhe Kuintana, pasi Karabaku duhet të sulmojë më shumë për të shënuar në këtë ndeshje. Kurse trajneri Cungu i ka besuar të njëjtit 11-sh.

 

Formacionet zyrtare

Karabak: Vagner, Garajev, Medvedev, Slavçev, Emegara, Mishel, Kuintana, Sadigov, Zubir, Hysejnov, Guerrier. Trajner: G.Gurbanov.

Kukësi: Frashëri, Maliqi, Qaqi, Shameti, Alla, Rrumbullaku, Musolli, Dzaria, Uilliam, Çyrbja, Plaku. Trajner: A.Cungu.

Sponsored b
Previous articleÇaji i koprës ndihmon edhe ata që vuajnë nga anemia
Next articleMbrojtësi kroat kalon vizitat mjekësore te Interi, nesër firma dhe zyrtarizimi