Home Sport Futboll Erestina: Ky është mashkulli më i bukur i Kombëtares, por në shtrat...

Erestina: Ky është mashkulli më i bukur i Kombëtares, por në shtrat do shkoja me…

528
0
Sponsor

Esterina Tafili është një tjetër ish-lojtare e “Big Brother” të cilën e kanë kapur kamerat nga fotografët e Kampionatit Europian si tifozë figurantë në mbështetje të Shqipërisë.

Një bjonde me gërsheta dhe një brune u panë rrugëve të Lyon-it teksa mbështesnin Kombëtaren në stadium, duke rënë menjëherë në sy të meshkujve që gjendeshin në fanzonën e Lyonit, madje disa prej tyre u kanë kërkuar të bëjnë fotografi bashkë.

Sponsori ynë

Modelja 22 vjeçare, e cila jeton në Milano, zbulon më shumë për “Panoramën” rreth eksperiencave të saj për djemtë e Kombëtares dhe surpriza me drita të kuqe që kishte rezervuar për Kombëtaren..

Si ishte eksperienca e ndjekjes së ndeshjes në Shqipërisë me Rumaninë?

U ndjeva pak e bezdisur pasi çdo sekondë na kërkonin foto, jo vetëm brenda stadiumit, por edhe jashtë tij. Kjo ishte ndeshja e parë që ndoqa live dhe më vjen mirë që u komentova në portale si modelja që i solli fat Kombëtares, me golin e Armando Sadikut.

Cilët janë futbollistët që të tërheqin më shumë në skuadrën e Kombëtares?

Nëse do fluisnim për pamjen, më pëlqen Odise Roshi, Taulant Xhaka dhe Lorik Cana.

Cili të duket mashkulli më seksi prej tyre?

Më seksi normal që më duket Lorik Cana

Ke deklaruar se të ka puthur në një nga club-et e Tiranës. Do të kërkojë më shumë prej tij?

Nga Cana po, vetëm se ka një problem se është i martuar. Po ë ishte beqar, po.

Me cilin nga futbollistët do të doje të shkoje në shtrat?

Me Bekim Balajn, meqënëse ai më ka kënduar dhe këngën “Më ka shku mendja me u fejue”, gjatë festës së madhe që u bë në “Crazu Calvin”.

Nëse Kombëtarja shqiptare do të kualifikohej në Europian, cila ishte surpriza me drita të kuqe që kishe premtuar?

Do të dilja nudo e pikturuar me flamurin tonë kuq e zi.

The post Erestina: Ky është mashkulli më i bukur i Kombëtares, por në shtrat do shkoja me… appeared first on Lajme Sportive nga vendi e bota – Qiriu.net.

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleVazhdojnë punimet në “Qemal Stafa”, ja ç’po ndodh me stadumin
Next articleSadiku nuk ia var Olta Gixharit, ja çfarë bën ajo