Home Aktualitet E konfirmuar, Olta Gixhari shqiptarja më e bukur

E konfirmuar, Olta Gixhari shqiptarja më e bukur

518
0

Olta Gixhari është ylli i teatrit, filmit dhe televizionit në Shqipëri.

 

 

Sponsori ynë

Ndonëse gëzon famë prej shumë vitesh, “Big Brother VIP Albania” e sjelli edhe më afër publikut të gjërë.

Olta, së fundi është shfaqur në filmin “Në kuadër të dashurisë”, ku luanti bashkë me Luiz Ejllin, shkruan “Caushlia.com”.

 

Fotot e fundvitit, e konfirmojnë se Olta është nder femrat më të bukura shqiptare, padyshim.

Gixhari
Olta Gixhari

 

Sponsored b
Previous article“Jam i tmerruar, si mund të ndodhë ky arbitrim në Champions”, trajneri i Benfikës: Dhanë penallti që nuk ishte, dha karton të kuq që nuk ishte
Next articleGjykata lë në burg kryekomisarin Stiljan Pasho, rrezikon 10 vite burg