Home Aktualitet Drini Zeqo largohet nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja

Drini Zeqo largohet nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja

532
0
Drini Zeqo
Sponsor

Gazetari i njohur Drini Zeqo është larguar sot nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Mësohet se shkak bëhet një urgjencë familjare

Lajmi është dhënë nga vëllai i madh, përmes një njoftimi, të cilin e lexoi aktori Julian Deda.

Sponsori ynë

 

Banorët reaguan menjëherë, ndërsa aktori Deda konfirmoi se nuk po gënjente dhe se Drinit iu desh që të largohej me urgjencë, duke lënë kështu garën për çmimin e madh.

 

“Për shkak të një urgjence familjare, Drinit i është dashur të lerë shtëpinë. Ai është shumë mirënjohës për kohën që ka kaluar këtu dhe ju uron sukses në rrugëtimin tuaj në vazhdim. Nuk po gënjej. Me largimin e Drinit që ishte lider i shtëpisë ju do të zgjidhni një lider të ri. Në votimin tuaj përfshihen edhe banorë të tjerë të shtëpisë”, lexoi letrën Julian Deda

Sponsored b
Previous articleHabit Meri Shehu: Kam shëruar Berlusconin!
Next articleTAPIOKA – NJË ZËVENDËSUES PA GLUTEN DHE HIPOALLERGJIK I MIELLIT TRADICIONAL