Home Aktualitet Deda: Hiqjani Twitterin kryeministrave se po ngatërrojnë Ballkanin

Deda: Hiqjani Twitterin kryeministrave se po ngatërrojnë Ballkanin

906
0
Sponsor

Pas debatit online midis Aleksandër Vuçiç dhe Edi Ramës ka komentuar edhe aktori Julian Deda.

“Trimi Vuçiç “kercenon” sportivisht ne Twitter trimin Rama. Uuuuuuu…nuk durohet..! Çohu Rame, futu ne Twitter dhe tregoji kthetrat atij serbit.

Sponsori ynë

Tregoji se kush eshte “lideri” i Ballkanit..!

P.s. Seriozisht..! Aman hiqjani Twitter-at nga dora ketyre te dyve se po na ngaterrojne Ballkanin….!”, shkruan Deda.

Sponsored b
Previous articleZyrtare/ Shqipëria merr 3 pikët në CAS
Next articleKonferencë për shtyp, Duka: Fitoi drejtësia!