Home Aktualitet Çmenduri/ Arrestohet në Kosovë ish-sulmuesi i Skënderbeut, vepër e rëndë penale dhe...

Çmenduri/ Arrestohet në Kosovë ish-sulmuesi i Skënderbeut, vepër e rëndë penale dhe dyshohet për trafikim të qenieve njerëzore

295
0
Sponsor

Një lajm në kufijtë e çmendurisë vjen nga Kosova. Oto John, ishte ky sulmuesi i ardhur nga Skënderbeu te Prishtina, atje ku po vazhdonte karrierën e tij. Por një njollë e zezë vjen për lojtarin 24-vjeçar që është arrestuar në Kosovë.

 

Sponsori ynë

“Gazeta Blic” tregon me burime nga brenda Prokurorisë së Kosovës se Oto John është arrestuar në ditën e sotme për vepra të rënda penale. Po sipas të njëjtës media, dyshohet se bëhet fjalë për trafikim të qenieve njerëzore, por pritet ende të konfirmohet arsyeja e këtij ndalimi.

Sponsored b
Previous articleTirana gati t’i “rrëmbejë” kurorën e kampionit Teutës, spikat dhe dueli i mbijetesës. Ja sfidat e sotme
Next articleRama habit me vendimin e fundit: Edhe biletat e urbanit online, s’do ketë më..