Home Aktualitet Ariu sulmon bariun 17 vjeç, në gjendje të rëndë

Ariu sulmon bariun 17 vjeç, në gjendje të rëndë

779
0
Sponsor

8korrik 2015
– Ka ndodhur në një fshat të komunës Poroçan të Gramshit një ngjarje e tillë. Bariu vetëm 17 vjeç është sulmuar nga ariu dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Mësohet se ai kishte nxjerrë për të kullotur bagëtitë në pyjet e fshatit, kur është përballur me një ari.

Kafsha e egër e ka sulmuar me putra dhe adoleshenti, në tentativë për t’u larguar është rrëzuar në një greminë. Barinjtë e tjerë kanë dëgjuar britmat, duke kërkuar ndihmë. Aktualisht i plagosuri ndodhet në spitalin ushtarak.

Sponsori ynë

 

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleKastrioti, në pritje të Kehindes
Next articleVuçiç pranon ftesën e Ramës për të ndjekur Shqipëri-Serbi në Shkodër