Home Aktualitet Aksident në afërsi të Prrenjasit, autoboti kthehet përmbys pas përplasjes me një...

Aksident në afërsi të Prrenjasit, autoboti kthehet përmbys pas përplasjes me një mjet tjetër

487
0
Sponsor

Moti i keq është bërë shkak i një aksidenti në afërsi të Prrenjasit.

Një autobot është përmbysur mesditën e kësaj të shtune në aksin nacional Librazhd- Prrenjas, pasi u perplas me një mjet tjetër.

Sponsori ynë

 

Siç raporton gazetarja e Fax News, Entela Duka, mësohet se autoboti me targa bullgare gjatë rrëzimit i ështe shkëputur koka e kamionit. Fatmirësisht bëhet me dije se dy drejtuesit e mjeteve kanë shpëtuar mrekullisht.

 

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në rrugë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe veç hetimit te aksidentit po merret edhe me orientimin e trafikut.

Sponsored b
Previous articleAksident i rëndë në Tiranë, makina kthehet përmbys pranë QSUT-së
Next articleTërmet në Elbasan, dy lëkundje të njëpasnjëshme