Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme (e enjte) në Tiranë (2 nëntor). Në pamjet e siguruara nga gazetari i Balkanweb, Igli Celmeta shihet një makinë, e cila është përmbysur në mes të rrugës.

 

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar dhe as rrethanat si ka ndodhur aksidenti, ndërsa në vendin e ngjarjes shkoi një ambulancë dhe policia.

 

 

Aksidenti u regjistrua rreth orës 23:00 pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

 

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Previous articleAksidentoi për vdekje 14-vjeçaren, vihet në pranga shoferi
Next articleAksident në afërsi të Prrenjasit, autoboti kthehet përmbys pas përplasjes me një mjet tjetër