Home Aktualitet Aksident i rëndë tek rrethrrotullimi i Saukut, 1 i vdekur e dy...

Aksident i rëndë tek rrethrrotullimi i Saukut, 1 i vdekur e dy të plagosur

593
0
Sponsor

TIRANE – Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet.

Sponsori ynë

Ngjarja ka ndodhur tek rrethrrotullimi i “Saukut”, ku një automjet ka dalë nga rruga e incidenti ka rezultuar tragjik për njërin prej pasagjerëve.

Më datë 07.08.2018, tek rrethrrotullimi i “Saukut”, shtetasi L. D. vjeç 28, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka dalë jashtë rruge ku për pasojë janë dëmtuar drejtuesi i mjetit, shtetasi L. D. dhe pasagjerja, shtetasia D. Xh. vjeçe 23 banuese në Tiranë, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

“Pasagjeri tjetër shtetasi E. P., vjeç 28, banues në Tiranë, ka ndërruar jetë, në spital. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes,” njofton policia.

Sponsored b
Previous articleZjarret në Athinë, Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët që humbën dokumentet
Next articleCungu e pranon: Dhuruam tre gola për faj të Hoxhës. Fitojmë 5 ose 6-0 në Shqipëri