Home Aktualitet Aksident i rëndë në Tapizë, shoferja 22-vjeçarja përplas për vdekje kalimtarin

Aksident i rëndë në Tapizë, shoferja 22-vjeçarja përplas për vdekje kalimtarin

577
0
Aksident
Sponsor

Aksident me vdekje në Krujë. Ngjarja ndodhi mbrëmë rreth orës 22:35, në Tapizë.

 

Sponsori ynë

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasja me inicialet E. T., 22 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar shtetasin me inicialet B. Xh., 56 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

 

NJOFTIMI I POLICISE

Në datë 07.11.2023, rreth orës 22:35, në Tapizë, shtetasja E. T., 22 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Fiat”, ka aksidentuar shtetasin B. Xh., 56 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

 

Në vijim të veprimeve u bë arrestimi i 22-vjeçares dhe materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

Sponsored b
Previous articleAgron Shehaj largohet nga PD: Do qëndroj i pavarur, ja biseda me Berishën
Next article“Lojtarët e Kombëtares janë mosmirënjohës”, astrologia Meri Shehu: Unë i çova aty ku janë sot