Home Aktualitet 8 MIJË EURO hoteli për finalen e Conference League/ Erion Veliaj: Është...

8 MIJË EURO hoteli për finalen e Conference League/ Erion Veliaj: Është normale, janë dhomat e fundit!

676
0
Sponsor

Erion Veliaj ka folur sot për çmimet e biletave në ditën kur është finalja e Conference League. Ai tha se kjo është normale, pasi çdo gjë është pjesë e një algortimi dhe kështu ndodh në të gjithë vendet ku ka ndeshje. Sipas tij, janë dhomat e fundit që janë me këtë çmim.

Veliaj tha:

Sponsori ynë

Kudo që të ishte ndeshja kështu do ishin çmimet. Në momentin që t’i futesh në Booking, është pjesë e një algoritmi, nëse do të jesh pjesë e një industrie globale. Kur hyn tek dhomat e fundit normale që çmimi do jetë më i shtrenjtë.

Kujtojmë se hotelet ngritën në stratosferë çmimet e dhomave deri në 8 mijë euro nata.

Sponsored b
Previous articlePapa Françesku “përqafon” komunitetin LGBT: Kisha nuk ju refuzon
Next articleTemperatura deri në 25 gradë, parashikimi i motit për sot