Home Aktualitet 3 pikeshi. Pas Rames dhe Vucic, reagon dhe Berisha

3 pikeshi. Pas Rames dhe Vucic, reagon dhe Berisha

783
0
Sponsor

Nje fitore per t’u pershendetur, triumf i drejtesise nderkombetare!

Te dashur miq, Gjykata e Arbitrazhit Sportiv beri drejtesine, i dha tre piket ekipit tone kombetar per ndeshjen e nderprere nga albanofobia ne stadiumin e Beogradit. Ky eshte nje vendim i madh per te drejten, ekipin tone kombetar dhe te gjithe shqiptaret. Urimeee!!! sb

Sponsori ynë

Powered by WPeMatico

Sponsored b
Previous articleVuçiç pranon ftesën e Ramës për të ndjekur Shqipëri-Serbi në Shkodër
Next articleTifozët festojnë 3-pikëshin, Tirana dhe Prishtina vishen kuqezi pas vendimit të CAS-it